Jespen designový nábytek
V naší prodejně nabízíme luxusní designové pohovky, moderní nábytkové sestavy do obývacího pokoje, konferenční stoly, skříňové a šatní sestavy, designové koberce a lampy. V neposlední řadě nabízíme široký rostiment kompletního dětského moderního italského nábytku ZALF. Sortiment na naší prodejně pravidelně obměňujeme a vystavené kusy můžete výhodně získat i s 50% slevou ! Proto Vám doporučujeme návštívit přímo náš showroom v Praze a vybrat si svůj designový kus nábytku...

Nová nabídka naší vlastní kolekce pohovek JESPEN - kolekci sedacích souprav si prohlédněte zde...  Další virtuální prohlídka 3D, tektokrát luxusního mezonetového bytu v Praze zařízeného taktéž naším nábytkem:
Nová virtuální prohlídka zařízeného bytu !

  Další prohlídka Vzorová prohlídka našeho designového showroomu v Praze, v design centru Sýkora Home...
 Spustit další virtuální prohlídku...

Jak používat virtuální prohlídku? - Prohlídka se otáčí automaticky, toto otáčení můžete zastavit tlačítkem v navigačním menu, stejně tak můžete prohlídku spustit v režimu zobrazení přes celou obrazovku, dále si můžete objekty v prohlídce přiblížit větším detailem nebo naopak oddálit. Pomocí modrých šipek se přesunete na další stanoviště v naší prodejně, stejně tak se můžete přesouvat pomocí rolovacího menu vlevo nahoře či obrázkového menu vlevo dole, postupně budou přibývat další virtuální prohlídky z prostor, které jste zařizovali naším designovým nábytkem.